Питання

Це накопичувач енергії нового покоління в основі якого лежить електромеханічне перетворення енергії. Головною особливістю накопичувача COR-Energy полягає у використанні технології магнітної левітації, що забезпечує зниження втрат енергії на механічне обертання.

Деякі з ключових переваг маховичного накопичувача електроенергії – відсутність електрохімічної деградації, малі втрати при зберіганні енергії, низькі витрати на обслуговування,  тривалий термін служби понад 30 років як мінімум  та екологічна нейтральність всіх компонентів системи.

Так. Маховичні накопичувачі електроенергії від СOR-Energy протестовані як в широкому діапазоні умов, так і у тестових середовищах, а також і при експлуатації.

Активні елементи конструкції, що беруть участь у розгоні/гальмуванні, спроектовані таким чином з розрахунком тепловиділення. Технологія магнітної гравітації дозволяє системі маховичного накопичувача обертатися швидко без перегріву і майже без втрат енергії.

Так, ми пропонуємо рішення для використання в приватному домогосподарстві. COR-Energy пропонує удосконалену систему накопичення енергії для індивідуального використання, особливо, це може підійти для потреб власників СЕС та вітрових станцій. Ми також передбачили можливість промислового варіанту системи накопичення електроенергії

Енергія обертового тіла дозволяє накопичувати електроенергію. Особливістю нашого рішення є магнітна левітація, яка дозволяє знизити тертя в механічних вузлах конструкції.

Ні, наші розробки – це стаціонарні рішення. Накопичувачі можуть бути використані для зберігання енергії на заправках для електрокарів

Так, зв’яжіться з нами, будь ласка. Наші контакти тут і ми вам надішлемо каталог

Так, система накопичення електроенергії СOR-Energy не має у своєму складі шкідливих речовин і є екологічно нейтрально та повністю може бути перероблена після кінцевого строку експлуатації.

Наші рішення можуть бути вбудовані в будь-яку енергосистему і можуть бути використані для зберігання енергії від ТЕЦ, АЕС, міні-ГЕС та сонячних електростанцій

  • Для домогосподарств – 25 кВт/год
  • Для промислових об’єктів – 100 кВт/год – 1 МВт/год

Для більш детальної інформації надішліть, будь ласка, контакти

Система керування може здійснюватися через зовнішній пульт керування, а також з будь-якої точки світу за допомогою мобільного застосунку та інтерфейсу

Все залежить від потужності навантаження підключеного на об’єкт

  • Брикети з твердого відновлювального палива
  • Рідке піролізне паливо

Це вид палива, що  виготовляється з різноманітних видів відходів, таких як комерційні, промислові або тверді побутові відходи (ТПВ). В основному, паливо складається з горючих полімерних компонентів. На нашому заводі виробляється у формі брикетів

Це вид альтернативного палива, що отримується шляхом піролізу (термічного розкладання при нестачі кисню) різних полімерів з пластику. На заводі це паливо виробляється у вигляді темно-коричневої рідини.

Основною сировиною для переробки в альтернативне паливо є: поліетилен, поліпропілен, полістирол тощо

Виробництво брикетів з твердого відновлювального палива включає переробку пластику за допомогою термохімічних процесів, під час яких отримується паливна маса, яка далі формується у брикети циліндроподібної форми

Брикети з твердого відновлювального палива ряд переваг над вугіллям, торфом і дровами: вища теплотворна здатність, краща ціна на ринку за 1 Квт/год виробленої енергії та зменшують кількість пластикових відходів.

Паливні брикети можна використовувати в промисловості для виробництва пари, теплообміну та опалення приміщень, важкої промисловості та комунальних підприємств в основному замість вугілля, деревних пелет, дров.

Ні, брикети  не можна використовувати в домашніх умовах, вони призначені лише для промислового використання

 Рідке паливо може бути використане для опалення, для сушіння зерна в елеваторах, для генерації електроенергії промисловими підприємствами та як хімічна сировина.

Завод контролює якість своєї продукції шляхом проведення внутрішньої лабораторної оцінки якості палива. Спеціалісти ретельно перевіряють параметри палива, такі як вміст вологи, калорійність, вміст золи та інші характеристики, щоб гарантувати високу якість своєї продукції.

Завод має систему сертифікації якості, що підтверджує відповідність їхньої продукції встановленим стандартам і вимогам. Вони можуть надати нормативні документи і ТУ, якщо це  буде необхідно.

На сайті заводу   можна знайти контакти та дізнатися більше про застосування та про переваги альтернативного палива або ж зателефонувати на номер +38050150 18 48

Ми надаємо повний спектр послуг, пов’язаних з установкою нових заводів з переробки пластику в альтернативне паливо. Наші послуги включають підбір технології, вибір ділянки для будівництва заводу, запуск процесів виробництва палива та пусконалагоджувальні роботи.

Ми проводимо детальний аналіз та розробляємо оптимальні рішення з урахуванням ваших потреб і вимог для будівництва заводу з переробки пластику в альтернативне паливо

Ми пропонуємо послуги з установки нових заводів для переробки пластику в альтернативне паливо. Наші послуги охоплюють всі етапи процесу, включаючи підбір технології, вибір площадки, запуск виробництва  та пусконалагоджувальні роботи.

Ні, брикети  не мають строгих умов для  зберіганні. Можуть зберігатися навіть на відкритому повітрі та є зручними для складського зберігання на піддонах. Вага одного піддону з брикетами до 1 тонни

Енергоефективність надзвичайно важлива для зменшення операційних витрат, мінімізації впливу на довкілля та забезпечення довгострокової стійкості. 

Наша компанія спеціалізується на наданні послуг з покращення енергоефективності, включаючи оновлення освітлення, оптимізацію систем опалення, встановлення енергоефективного обладнання, поліпшення теплоізоляції та впровадження систем управління енергетичними ресурсами. Наша команда готова допомогти вам знизити витрати енергії та покращити ефективність вашого об’єкту.

Вкажіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами: