Як СOR-Energy активно впроваджує енергоефективні інновації для АЗС

Характеристики

Гібридна сонячна електростанція
Гібридна сонячна електростанція
220
кВт/год
2 зарядні станції
2 зарядні станції
160
кВт/год
Система накопичення електроенергії
Система накопичення електроенергії
100
кВт/год

Зелені інновації COR-Energy змінюють інфрастуктуру АЗС

Трансформація енергетичного сектору продовжує набирати обертів і відповідно до цього змінюється ринок АЗС. З появою нових джерел енергії, сервіси АЗК стають універсальними, пропонуючи різноманітні послуги, такі як кафе, відпочинок і магазин, а також як традиційне, так і альтернативне паливо.

COR-Energy почала реалізовувати інноваційний проєкт щодо енергоефективної АЗК під назвою COR Energy. Цей проєкт покликаний створити АЗК нового покоління, що фокусується на максимально ефективному використанні енергії. АЗК СOR Energy буде забезпечувати не тільки паливом для автотранспорту, але і різноманітними додатковими послугами для клієнтів.

Енергоефективні рішення

Цей проєкт об’єднає стильну архітектуру будівлі  з позитивним енергобалансом. Обтічні форми, консольні елементи навісу та зенітні вікна роблять будівлю АЗС максимально енергоефективною та енергонезалежною у всі пори року.  Завдяки міжнародному енергоефективному будівельному стандарту Active House, кожна деталь АЗК COR Energy  відіграватиме важливу роль у енергоспоживанні.

Для комфорту водіїв, що обирають електромобілі, ми пропонуємо швидкісні електрозарядні станції з різними типами роз’ємів та портів заряджання для електромобілів, включаючи китайський стандарт GB/T, а також AC і DC-чарджери, що забезпечать універсальність та швидкість зарядки. 

СЕС потужністю 220 кВт/год  забезпечить енергетичну автономність протягом дня, а будь-який надлишок електроенергії буде подаватися в розподільчу мережу, таким чином оптимізуючи загальну енергоефективність  і дозволяючи 100% мережі АЗС споживати електроенергію з відновлюваних джерел. Система опалення  на основі геотермального теплового насосу робить будівлю АЗС автономною  під час опалювального сезону в холодну пору року. 

Також використовуватиметься дощова вода, що сприяє економії на споживанні водних ресурсів.  Використовуючи та очищуючи зібрану дощову воду – менше забруднюється довкілля, обмежується  шкідливий вплив зливових стоків та залежність від центрального водопостачання.

Прискорена паливороздавальна колонка для вантажівок, що займаються міжнародними транспортними перевезеннями з позначкою TIR. В кожній такій колонці є AdBlue  для очищення вихлопних газів дизельних двигунів. На даху АЗС розташована  зезона, де відвідувачі можуть відпочити та насолодитись гарним краєвидом. Також у межах заправки планується створення дитячого майданчика та озера, що нададуть додаткового комфорту перебування на станції.

На території  АЗС знаходиться кафе збалансованого харчування SuGuard  зі смачними стравами та супермаркет з різноманітним асортиментом, що додає зручності під час їх відвідування. Такий підхід допомагає створити унікальне місце, де люди можуть не тільки заправити свої транспортні засоби, а й насолоджуватись приємним відпочинком та покупками.

Триває активне будівництво першої енергоефективної АЗС в Україні

Вкажіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами: